AKSU, GÜNDEM KONULARINI DEĞERLENDİRDİ
Haber Tarihi: 25.11.2013   Okunma Sayısı: 5423

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu 4,5 yıl boyunca gerçekleştirdikleri hizmetleri ve yaptıkları yatırımları anlattı.

Göreve geldikleri gün ilk hedeflerinden birinin Giresun nüfusun 100.000'i aşması olduğunu belirten Başkan Aksu yaptıkları bir dizi çalışmalarla kısa sürede bu hedefi gerçekleştirdiklerini belirterek çalışmalarını fotoğraflar ve belgeler eşliğinde başlıklar halinde anlattı.

İTFAİYE BİNASI
1935 yılında yapılan eski itfaiye binası şehir içinde kaldığından dolayı ulaşım sorunu yaşanıyordu. Şehrimizin sahil bandına yeni bir itfaiye binası yaptık. Yine güçlendirdiğimiz donanım ve araç parkımızla artık olaylara daha hızlı müdahale edebiliyoruz. Hiçbir şey Can güvenliğinden önemli değil.

KADINLAR PAZARI PROJESİ
25 yıl boyunca söz verilen Hal Pazarı Projesi’ni hayata geçirdik. Buraya yapılan iki binanın biri belediye hizmet binası, diğeri ise alışveriş merkezidir. Bu bölge cazibe merkezi haline gelerek şehrimize yakışır bir görüntüye kavuşmuştur. Bu proje sayesinde aynı zamanda yıllarca otopark yapılmayan kent merkezine toplam 120 araçlık bir yeraltı otoparkı kazandırmış olduk. Bölgenin sembolleşmiş Kadınlar Pazarı kültürüne de gerekli önemi göstererek pazarımızı daha düzenli bir hale getirdik.

ŞEHİRLER MEYDANLARI İLE ANILIR
"Şehirler meydanları ile anılır" anlayışı içerisinde Bir meydan kimliği bulunmayan şehrimizde 3 önemli çalışmaya imza atarak kentimize yeni meydanlar kazandırdık.

KENT GİRİŞİ
Tek aracın giriş çıkış yapabildiği Şehir girişini, 4 aracın giriş 4 aracın çıkış yapabileceği bir hale getirdik. Her aşırı yağışta olumsuz sonuçlar doğuran, oldukça dar olduğundan dolayı da trafik karmaşasına neden olan şehir girişimizi genişleterek altyapısı ve üst yapısı ile modernize ettik. Kent girişini şehir merkezine bağlayan yolda 24 yılda yapılan kamulaştırmanın 2 katını 20 ayda gerçekleştirerek Kent Meydanı için önemli bir adım attık.

ATATÜRK MEYDANI ŞEHRE HAYAT KATTI
Bu çalışmanın en önemlisi, Giresun'un vitrini niteliğindeki Atatürk Meydanı projesidir. Hazırladığımız bu modern proje ile buraya aynı zamanda bir meydan kimliği kazandırdık. Yeni Atatürk Meydanı şehrimize yakışır bir hal aldı.

MODERN BALIK PAZARI PROJESİ
Şehir girişi bölgesine kurmayı planladığımız modern balık pazarı projesi, 1500 m2'lik bir alana kurulacaktır. Üzerinde 570 m2'lik bir alanı kapsayacak ve içinde 9'ar m2'lik dükkan bulunan balık şeklinde bir pazar bulunacak. Kalan alanda ise bitkilendirme ve çevre düzenlemesi yaparak ferah bir ortam oluşturacağız.

TIBBİ ATIK BERTARAF TESİSİ
Organize Sanayi Bölgesi’ne kurulan Tıbbi Atık Bertaraf Tesisi, Türkiye’nin en modern tesisi konumundadır.

GİRESUN BELEDİYESİ, CAMİ YAPTIRMA, YAŞATMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ CAMİ
130 kişilik, 100 m2 taban alanı, 90m2 erkekler bölümü, 43 m2 bayanlar bölümü, 42 m2 gasilhane, 15 m minare, 18 m2 oda(evrak kayıt işlemleri için) bay bayan engelli lavaboları, abdesthane

KUMYALI CUMHURİYET PARKI
Sahil dolgu alanımızda bulunan 26.000 m2 lik park ve rekreasyon alanının yapım işini tamamlayarak, “Kumyalı Cumhuriyet Parkı” adı ile açılışını gerçekleştirdik.

GAZİ CADDESİ PROJESİ
Şehrimizin en önemli 3 caddesini modernize etmek için çalışma başlattık. Yıllardır dile getirilen fakat uygulamaya konulamayan Gazi Caddesi’nin trafiğe kapatılma fikri bizim dönemimizde hayata geçti
Bölgede doğalgaz, elektrik, iletişim şebekeleri tamamen yer altına alınırken içmesuyu, kanalizsyon ve yağmursuyu şebekeleri de yenilendi.

105.000 TON ASFALT
Giresun tarihinin bir sezonda dökülen en fazla asfaltını döktük. Yıl bitmeden 30.000 ton daha asfalt dökmeyi planlıyoruz.

83.000 M2 PARKE
Yol ve kaldırımlarımızı daha modern bir hale büründürdük.

15.000 M3 BETONLAMA
Halkımızı çamur deryalarından kurtardık

4300 M TAŞDUVAR
Halkımızın güvenliğini sağladık.

6800 METRE YOL AÇMA
Açtığımız yollar ile şehrimize nefes aldırdık.

ALTYAPIYI YENİLEDİK
Şehrin altyapısını yeniledik. Yaklaşık 297.000 metre altyapı çalışması gerçekleştirdik. 170.000 metre içmesuyu, 127.000 metre yağmursuyu ve kanalizasyon hattı yaptık. Tüm mahallelerimizin su sorununu giderdik susuz mahallemiz kalmadı. (Aydınlar Küçükköy Çaykara), Aldığımız 2 jeneratör sayesinde elektrik kesintilerinde sular kesilmiyor. Ülke genelinde kayıp kaçak miktarı %61 iken Giresun’da %25’lere düşürdük.

TARİHİ HİBE
Girişimlerimiz sonucu "Avrupa Birliği Entgre Su Projelerinin Hazırlanması için Teknik Yardım Projesi" kapsamında projenin detayına göre yaklaşık 55 milyon euro hibe almaya hak kazandık.

KAMULAŞTIRMA
Giresun tarihinin en fazla kamulaştırmasını yaptık. 2400 m2 arsa ve 11 adet bina kamulaştırıldı.

MUHTAR EVLERİ
Şehrimizin ihtiyaç duyulan mahallelerine 8 adet muhtar evi yaptık. Muhtarlıklarımızı halkın belediye dışında rahat bir şekilde ulaşabileceği kurumsal bir hale getirdik.

ARAÇ PARKI
Hizmetlerimizi daha verimli yapabilmek adına araç filomuzu genişlettik. Bir dönemde en fazla araç alımı bizim zamanımızda yapıldı. Belediyemizin İmkanları Dahilinde Araç Parkına; Toplam 33 adet Araç ve İş Makinesi aldık.

OTOPARK
Giresun tarihinin en fazla otoparkını yaptık. Otopark sorunu bulunan şehrimizde 120 araçlık yeraltı otoparkı,
Şehir girişine 600 araçlık bir açık otopark kazandırdık. Yine yoğun caddelerimize parkometre sistemi kurduk.

BİLGİSAYARLI AMBAR SİSTEMİ
Bugüne dek birimlere ait düzenli malzeme depo alanlarının olmadığı belediyemizde, malzeme alım ve kullanım takiplerini en kısa sürede, en az insan ve makine kaynağı ile hatasız tamamlanmasını sağlamak için Bilgisayarlı Ambar Yönetim Sistemi kurduk. Bilgisayarlı ambar sistemi sayesinde kullandığımız malzemeleri daha ucuza alıyoruz.

MEZARLIK ÇALIŞMALARI
Mezarlıklarımızda birçok farklı çalışmalara imza attık. Ölüsüne sahip çıkmayan, dirisine de sahip çıkamaz anlayışı içerisinde gerçekten çok kötü durumdaki mezarlıklarımızı daha modern bir hale getirdik.
Belirli günlerde ve bayramlarda dua dinletisi için kuş yuvası şeklinde hoparlörler, Numarataj sistemi,Yeni hizmet binası, Engelli girişi, Ücretsiz cenaze hizmeti, Araç park yeri, Yeni banklar, Çöp sepetleri,Duvar ve yolların yenilenmesi,Çevre düzenleme,İki adet klimalı tabut,Morglu cenaze yıkama aracı,Korkuluk,Gece bekçiliği sistemi, Betonarme kanal çalışmaları, gibi çalışmalar yaptık.

CAMİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI GİDERİYORUZ
Şehrimizdeki tüm camilerimizin periyodik temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. İç ve dış temizlik, boyama, lavabo eksikleri giderilmesi, çevre düzenleme çalışmaları yapıyoruz.

ÇOCUK PARKLARI
Biz göreve gelmeden önce şehirde toplam 24 adet park vardı. Biz görev süremiz boyunca 24 adet yeni park yaparak bu sayıyı 48’e çıkardık. ve tüm parklarımızın oyun gruplarını ve parçalarını yeniledik.

EĞİTİME DESTEK
Üniversitemizde ve şehrimizdeki tüm okullarda çevre düzenlemesi, kamelya, boya, badana, Atatürk büstü gibi bir çok çalışma gerçekleştirdik. Ana okullarımıza Hobi bahçeleri kuruyoruz.

SOĞUK SİSLEME ARAÇLARI
Araç parkımıza kazandırdığımız 2 adet ULV soğuk sisleme cihazı ile kayıkhaneler, ara sokalar, atıl alanlar, rögarlar, balıkhaneler ve çöp sahamızda sürekli ilaçlama yaparak haşereler ve kemirgenlere karşı mücadele ettik. Yaz aylarının huzur dolu geçmesini sağlıyoruz.

EKMEK TOPLAMA SEPETLERİ
Ekmek israfının önüne geçebilmek için kentin muhtelif yerlerine ekmek toplama sepetleri yerleştirdik. Atık ekmekleri Hayvan barınağımıza ve mandıralara ulaştırıyoruz.

KİTAP ve OYUNCAK KUMBARASI
Kullanılmayan oyuncak ve kitapları, dev kumbaramızda toplayarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Bu proje ile Giresun Türkiye’nin Kitap ve Oyuncak Merkezi oldu. Ulusal anlamda büyük yankı uyandıran ve ülke geneline örnek olan projemiz ile buluş sahibi olan ilk belediye olma ünvanını kazandık. Türkiye buluş Fuarı’na katılan ilk belediye olduk.

SOKAK KÜTÜPHANESİ
Bir ilke daha imza atarak kumbaranın devamı niteliğinde hazırladığımız Sokak Kütüphanesi’ni Atatürk Meydanı’na kurduk. Kitapseverlerin okuyarak zaman geçirebileceği bir ortam oluşturduk.

ENGELLİ TAŞIMA ARACI
Engelli vatandaşlarımızın hayatını bir nebze daha kolaylaştırmak için, sadece onlara hizmet eden bir engelli taşıma aracı aldık.

GEZİCİ SAĞLIK MERKEZİ OTOBÜSÜ
Japonya Büyükelçiliği hibe programı kapsamında hayat geçirdiğimiz “Gezici Sağlık Merkezi” projesi şehrimizin mahallelerinde sağlık kontrolleri ve sağlık taramaları gerçekleştiriyor.

EVCİL HAYVAN PARKI 
Şehrimize 2 dönümlük bir evcil hayvan parkı kurduk. Samsun’dan sonra Doğu Karadeniz’in ilk hayvanat bahçesi. 29 Ekim 2013’te açılışını gerçekleştirdik. İçinde maymun, Midilli, Devekuşu, Kuğu, Tavus kuşu, sülünler bulunuyor

HAYVAN BARINAĞI
Sağlıklı bir şehir için kurulan hayvan barınağımızda birçok hayvan kısırlaştırılarak ve aşıları yapılarak doğal ortama bırakıldı. Barınağımızda yabani hayvanlarında tedavileri gerçekleştirilmektedir. Barınağın yanındaki arazi çitle çevrilerek barınağa dahil edilerek, barınaktaki hayvanların rahat bir ortamda yaşamalarını sağladık. İngiltere Hayvan Koruma Teşkilatı Koordinatörü’nün ziyaret ettiği ve incelemelerde bulunduğu barınağımız tam not aldı.

HAL PAZARI
Sanayi sitesi mevkiinde bulunan, hal pazarımıza yeni idari bina yaparak; Hal Müdürlüğü’nün alanını genişlettik. Genişleyen alanla, önceden tek kapıdan yapılan araçların giriş ve çıkışları ayrı ayrı kapılardan yapılmaya başlandı. Bilet gişesi binası yeniledik ve gişe önüne 10x3 metrelik elektronik kantar kurduk. Esnaflarımız bu değişimle birlikte daha rahat bir biçimde hizmet vermeye başladı.

BÖLGEMİZİN İLK 1. SINIF ET KOMBINASI
Modern bir tesise kavuşan et kombinemiz, Doğu Karadeniz’in ilk 1. sınıf ruhsatlı kombinasıdır. Sağlık koşullarına uygunluğu, saklama depoları ile diğer illere de et sevkiyatı yapabilmektedir. Kurban bayramlarında yine halkımızın hizmetinde olan kombinamızda ücretsiz kesim gerçekleştirilmektedir.

DAHA TEMİZ BİR GİRESUN
Sokaklarımızda tam kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bir bölgede çalışmaya başladığımızda burada kum ve toprak temizliği, katı atık temizliği, ot biçme ve yıkama çalışması yaparak her yönüyle temiz bir ortam oluşturuyoruz. Periyodik aralıklarla Kaldırım ve bordür boyama çalışması gerçekleştirerek şehrimizi renklendiriyoruz. Plastik, cam, metal ve kağıt gibi atıkların geri dönüşümünü sağlamak için şehrin muhtelif yerlerine geri dönüşüm kutuları yerleştirdik. Çevre temizliği sağlamak adına Şehrin muhtelif yerlerine sigara kutuları yerleştirdikKentimizin muhtelif yerlerine çöp konteynerleri ve binlerce modern çöp sepeti yerleştirdik. Semt pazarındaki kirliliğin önüne geçmek için çöp poşeti dağıtıyoruz.

KONSERVATUAR
Sanat kenti olma yolunda ilerliyoruz. Ülkemize sanatçı kazandırıyoruz. Belediye Konservatuarı biz göreve geldiğimizde 75 öğrenciye sahipti. Konservatuarımızın son öğretim yılında 957 öğrenci öğrenim gördü.

SOSYAL FAALİYETLER
4000 yılı aşkın bir geçmişi olan Uluslararası Giresun Aksu Festivali; artık dünyanın nitelikli festivallerinin oluşturmuş olduğu bir birlik olan Unusco'ya bağlı Uluslararası Folklor Organizasyonları Komitesi'ne (CIOFF) bağlı bir festival oldu. Cumhuriyet Bayramı, Kadınlar Günü ve şehrimize özgü festivallerimizde farklı etkinliklere imza atıyoruz. Giresun Belediyesi Halk Dansları Topluluğu Azerbaycan, Romanya ve Bulgaristan'da düzenlenen festivallerde Türkiye'yi temsil etti.

YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
Basketbol heyecanını yeniden alevlendirdik Yeşil Giresun Belediyespor Basketbol takımımızı, benim başkanlığımda; iddialı bir yönetim, iyi bir teknik ekip ve profesyonel sporcularla güçlendirerek, Giresun'da kaybolan basketbol heyecanını yeniden alevlendirdik.

ŞEFFAF BELEDİYECİLİK
Web sitemizi yeniledik. Sitemizden su ve vergi borçları online olarak ödenebiliyor. Tüm meclis toplantılarımız ve etkinliklerimiz canlı olarak sitemizde yayınlanıyor. Tüm toplantılar, belgeler, duyurular ve haberler web sitemizde anlık olarak yayınlanıyor. Vefat ilanları günlük olarak sitemize yüklüyoruz.

DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI
Giresun’da doğalgaz çalışmaları bizim dönemimizde yapıldı. Çalışmalar sadece 2011 ve 2013 yıllarında yapıldı. Toplam 53 km doğalgaz hat çalışması yapıldı. Bu çalışmaların yaralarını biz sardık. Hiçbir belediye başkanı seçime 5 ay kala şehrin kazılmasına izin vermez. Bizim tek düşündüğümüz şey Giresun’a hizmet gelmesi. Şehrin kazılması gerekiyorsa kazılacak.

TEMİZLİK
Bizim temizliğe harcadığımız paraları harcayanlara şu bilgileri aktarmak istiyorum. Kişi başına düşen Temizlik harcaması Trabzon’da yıkama ve süpürme araçları hariç 5,5 TL, Ordu’da 8 TL , Rize’de 6 TL, Giresun’da da 6 TL. Bizden önce temizlik şirketinde 7 araç hizmet veriyorken biz şuan 17 araca sahibiz. 7 aracın yaktığı yakıtla 17 aracınki aynı mı? Üstelik mazot parası onların döneminde 2,5 lira civarındaydı şimdi ise 4,5 TL.

KÖYLERE SU BAĞLAMA ve SU TAŞIMA
Şehri 1 haftada asfaltlamaya kalkanlar önce kendi görevlerini yapsınlar. Onların görevleri olan Erikliman, Yukarı alınlı, Evrenköy, Seyit ve Camili köylerine su bağlantısını biz yaptık. 47 adet köyümüze 1276 araç ile 11.000 ton su taşıdık. Sonuçta onlarda bizim insanımız. İmkanlarımız doğrultusunda yanlarındayız. Onlar önce kendi görevlerini yapsınlar.

DOLGU ALANLARI
Hacıhüseyin dolgu alanı, Gemilerçekeği dolgu alanı, Kumyalı Balık Hali projelerimiz 4 yıldır hazır durumda. Biz onlardan destek istemiyoruz. Giresun’un malını Gresun halkına devretsinler yeter. Türkiye’nin hiçbiryerinde dolgu alanlarının kullanım hakkının belediyeye ait olmadığı tek yer Giresun.

SAHİL BANKLARI
Sahilde insanların oturup dinleneceği bir alan bulunmadığı gibi, yerleştirilen bankların kaldırılmasını talep ediyorlar. Sebebi iste trafiği aksatmasıymış. Sahilde bulunan bank nasıl trafiği aksatır. Böyle basit işlerle uğraşacaklarına şehire hizmet getirsinler.

TRAFİK
Avni Öğütçü Sokak,ı Arifbey Caddesine ve Suat Akgün Sokak’ı Bekirpaşa Caddesi’ne bağlayan bağlantı yollarını açtık. Laçin Sokak’ı gidiş geliş haline çevirdik. Trafik kısmen rahatladı. Dolmuşların trafik lambasına sokulması, Valilik önü kavşağının yapılmaması Giresun trafiğini olumsuz yönde etkileyen unsurlardır. Valilik önü trompet kavşağın kararları onaylandı, proje hazır, yapılması için daha ne bekliyorlar bilmiyorum. Trafiğin rahatlamasını istiyorlarsa o kavşağı yapsınlar.

 

 

Diğer Haberler
DİJİTAL KANALLARI EN İYİ KULLANAN BAŞKANLAR
Tarih: 7.2.2016  Okunma Sayısı: 5344
BAŞKAN AKSU,” İNSAN ODAKLI ÇALIŞIYORUZ''
Tarih: 6.2.2016  Okunma Sayısı: 868
BAŞKAN AKSU, TAŞERON İŞÇİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
Tarih: 5.2.2016  Okunma Sayısı: 1024
HEYELANLI BÖLGEYE DUVARLI ÖNLEM
Tarih: 5.2.2016  Okunma Sayısı: 968
YOL VE MERDİVENLERE ACİL MÜDEHALE
Tarih: 5.2.2016  Okunma Sayısı: 892
KURUM İÇİ PERSONELLERE EĞİTİM VERİLDİ
Tarih: 5.2.2016  Okunma Sayısı: 986
ÜRÜN SOKAK VE ETBAŞOĞLU’NDA ÇALIŞMA
Tarih: 4.2.2016  Okunma Sayısı: 972
BELEDİYE MECLİSİ ŞUBAT AYI 1.TOPLANTISI YAPILDI
Tarih: 3.2.2016  Okunma Sayısı: 1479
MARATON KULÜBÜNDEN AKSU’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Tarih: 3.2.2016  Okunma Sayısı: 1082
ANADOLU JET’LE GİRESUN’A AVANTAJ ROTASI
Tarih: 3.2.2016  Okunma Sayısı: 1226
BAŞKAN AKSU; "BİZ BİR EKİBİZ"
Tarih: 2.2.2016  Okunma Sayısı: 972
BELEDİYE EKİPLERİ ŞEHRİN HER YERİNDE
Tarih: 1.2.2016  Okunma Sayısı: 846
GİRESUN’UN GELECEK 50 YILLIK SU İHTİYACI PLANLANIYOR
Tarih: 1.2.2016  Okunma Sayısı: 1129
GİRESUN OTOGARI’NA GÜNDE 150 ARAÇ GİRİYOR
Tarih: 1.2.2016  Okunma Sayısı: 828
 
Daha Eski  Haberler
Dark BAŞKAN AKSU, TİCARET BORSASI MECLİS TOPL...
Dark YÜREK TAKIMI’NIN “ANDIR GALSIN” OYUNUNA ...
Dark GİRESUN MERKEZ NÜFUSU 107.075 KİŞİ OLDU
Dark MAKİNE İKMAL MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ PROJE
Dark YÜREK TAKIMI YENİ OYUNLA SAHNEDE
Dark KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Dark YÜKSEK KESİMLERDE KAR 1 METREYİ AŞTI
Dark KARLA MÜCADELE ARALIKSIZ SÜRÜYOR
Dark BELEDİYE İŞ SENDİKASI İLE 2 YILLIK SÖZLE...
Dark YILIN İLK THM KONSERİNE YOĞUN İLGİ
Dark YARIYIL TATİLİ BUGÜN BAŞLIYOR
Dark SOSYAL BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİYOR
Dark GOUPİL GİRESUN’U TEMİZLİYOR
Dark YAZICI SOKAK’TA KANALİZASYON ÇALIŞMASI
Dark 25 KM'LİK KANAL TEMİZLİĞİ BAŞLADI
Dark SANAYİ SİTESİ’NDE YAĞMURSUYU HAT ÇALIŞMA...
Dark SAĞLIK BİRİMİ 8 BİN HASTAYA HİZMET VERDİ...
Dark BAŞKAN AKSU İLK YARIYI DEĞERLENDİRDİ
Dark BELEDİYEDE MUHTARLIK BİRİMİ KURULDU
Dark BELEDİYE KADIN ERKEK EŞİTLİK KOMİSYONUND...
Dark KARABIÇAK BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
Dark YENİYOL’UN DUVARLARI ÇİÇEK AÇACAK
Dark MENFEZLERDE KAPSAMLI ÇALIŞMA
Dark GİRESUN İTFAİYESİ 136 YANGINA MÜDAHALE E...
Dark BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI 2. TOPLANTISI ...
Dark BAŞKAN AKSU "GAZETECİLERE YAPILAN BASKIL...
Dark “ENGELLERİ BİRLİKTE AŞIYORUZ”
Dark İNSAN DERGİSİ SOSYAL SORUMLULUK PROJELER...
Dark BELEDİYE HAL MÜDÜRÜ ARKADAŞLARI TARAFIND...
Dark HAL MÜDÜRÜ YILMAZ'I KAYBETTİK
Dark BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI TOPLANTISI YAP...
Dark BAŞKAN AKSU; “AFET YAŞADIK BUNUN SİYASET...
Dark KARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR
Dark KAR MERKEZ’DE 75 CM KAYADİBİ’DE 145 CM Ö...
Dark BELEDİYE SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI
Dark GİRESUN BELEDİYESİ 24 SAAT KAR NÖBETİNDE...
Dark 2015 YILINDA GİRESUN BELEDİYESİ
Dark BAŞKAN AKSU YENİ YIL MESAJI YAYINLADI
Dark FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞܒNDEN YOL ÇALIŞMALAR...
Dark BELEDİYE’DEN KAR YAĞIŞI BEKLENTİSİNE ACİ...
Dark GİRESUN OSB’NİN 15 YILLIK SU SORUNU ÇÖZÜ...
Dark AYDINLAR MAHALLESİ’NDE KANALİZASYON HAT ...
Dark YOLLARDA PARKE ÇALIŞMASI
Dark GİRESUN BELEDİYESİ MEMURLARLA 2 YILLIK S...
Dark BELEDİYE TARAFINDAN MEVLİD OKUTULDU
Dark YENİ İMAR YOLLARI AÇILIYOR
Dark EĞİTİME DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR
Dark ALİ ÖZDEMİR SOKAK’TA KANALİZASYON ÇALIŞM...
Dark KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YOLLARI ASFALTLANDI
Dark SELDEĞİRMENİ MAHALLESİ’NE ANLAMLI PROJE
Dark BAŞKAN AKSU, “ KÜÇÜK İŞLETMELER DESTEKLE...
Dark ALINCA SOKAK’TA GENİŞLETME
Dark PERSONELE İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ E...
Dark MERKEZ İLÇE YÖNETİMİNDEN AKSU’YA ZİYARET...
Dark DOĞALGAZ SONRASI BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI
Dark BAŞKAN AKSU, BALIKÇI ESNAFI İLE BİR ARAY...
Dark AKSU "GİRESUN’DA ÇÖP SORUNU TARİH OLDU"
Dark TAMAMLANAN YOL KENARLARINA KALDIRIM YAPI...
Dark BAŞKAN AKSU’DAN GERÇEK NÜFUSUMUZU ORTAYA...
Dark CUMHURİYET MEYDAN’INDA İNCELEME
Dark ASFALT EKİBİ HAFTASONU AKSU MAHALLESİ’ND...
Dark BAŞKAN AKSU’DAN GİRESUNSPOR’A PRİM DESTE...
Dark BAŞKAN AKSU, "ÖRGÜTLÜ YAPIYI DESTEKLİYOR...
Dark BAŞKAN AKSU’DAN 26 EVLERDE İNCELEME
Dark YENİ YAĞMURSUYU HATLARI YAPILIYOR
Dark DİSK EĞİTİM DAİRE BAŞKANI, BAŞKAN AKSU’Y...
Dark BELEDİYE MECLİSİ 2015 YILININ SON TOPLAN...
    
 

GİRESUN BELEDİYESİ
İletişim Tel: 444 4 028  //  E-posta : basin@giresun.bel.tr   2012 © Giresun Belediyesi. Bütün Hakları Saklıdır.